Ha. Sandra heeft een tijd

Ha. Sandra heeft een tijd geleden twee dagen lang met schuurpapier op een kastje zitten schuren. Helemaal vergeten dat wij een vlakschuurmachine hebben: ik heb daarjuist op een goeie tien minuten een tweede kastje klaargezet om te schilderen. Ha!

Goed materiaal,, da’s een gerief.

Elders over misschien hetzelfde

Eén commentaar op “Ha. Sandra heeft een tijd”

  1. 1. fred zei, op maandag 15 oktober 2007 om 21u53:

    Kan je mijn kastje ook schuren.
    Koekie d’r bij?

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.