Archief voor oktober 2003

 

Robots

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Cool Robot Of The Week

Outlook 2003

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Leve de nieuwe Outlook! Kleine details, maar toch proper allemaal. De reading pane staat helemaal rechts waardoor je veel meer ziet van een mail:

…en ook verrekte handig: als je group by conversation doet, krijg je van elke conversatie default alleen de laatste of de ongelezen messages te zien;

klik je dan op het pijltje, dan krijg je het hele verloop van de conversatie tot dan toe, mooi geïndenteerd bij elkaar te zien.

Niet echt veel veranderd sinds de vorige versie, maar toch: proper.

Gepruts

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

I’m keeping my eyes peeled… Zie ik daar wat ze hier typelists noemen? En dingen?

Eigenlijk, eigenlijk zou ik toch best ook eens mijn eigen server ergens plaatsen en MT installeren, en dan kan ik daaraan prutsen en allen, jaja jaja jaja.

Maar goed, als ik ooit wil verhuizen, is er geen probleem meer nu ik op mijn eigen domein zit (Robb’s Law indachtig). En nu nog hopen dat ik ooit mijn PageRank van 7 terugkrijg, ik zie dat die bij Salon al gedaald is naar 6, maar dat hij hier bij Typepad nog op 1 staat. ‘t Zal wel er wel aan liggen dat ik nog geen googledance meegemaakt heb op blog.zog.org, en dat ik er nu alleen nog maar in sta wegens de freshbot. We zullen wel zien in de volgende everflux.

En neen, ‘t is geen googlewhoren, de correcte term daarvoor is “op de hoogte zijn en dus in staat zijn het aan klanten uit te leggen en daar geld voor kunnen krijgen” :D

Bon mot

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

,,Een einzelgänger noemde Geert Bourgeois me altijd. Wie is er nu de einzelgänger? Daar zit hij nu, in zijn eentje in het parlement, en zijn fractie staat als één man achter hem.” Eric Defoort, een van de stichters en de gewezen ondervoorzitter van de N-VA, hangt een vernietigend beeld op van zijn vroegere partij en haar leider. Die verwijt hij een gebrek aan visie, aan leiderschap, aan openheid en communicatie. ,,En Geert Bourgeois ondertussen maar degelijk zijn.” [De Standaard]

Ouch, that’s gotta hurt.

‘ere we go

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Daar gaan we weer… queries bij Google die naar hier geleid hebben de afgelopen paar dagen:

1. mathousca (189)
2. mathousca naakt (84)
3. mathousca big brother (64)
4. gioia naakt (62)
5. katrien schotte naakt (54)
6. mathousca foto (49)
7. katrien schotte (48)
8. borsten (47)
9. alison irwin (46)
10. big brother mathousca (43)

Soms vraagt een mens zich af…

Euh, en ja, dit was googlehoeren!

Catilina

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Quousque tandem abutere, Batavi, patientia nostra?

>zucht<

Lang geleden…

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

…toen IDs nog getallen waren

(vrij naar F. Van Heddegem)

Vakantie!!

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Ik ben weg:

  • van 24/10 ’s avonds tot 13/11 ’s morgens
  • van 4/12 ’s avonds tot 8/12 ’s morgens
  • en van 19/12 ’s avonds tot 5/1 ’s morgens

Hè hè. Aanschouwelijk voorgesteld:

Wanneer moet ik werken?

De lichtblauwe dagen zijn werkdagen, de donkerblauwe niet.

What are the odds?

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Morgen demo.
Allemaal dingen klaarzetten.
Alles nog een laatste keer doorlopen.
Database en CMS en website blijken niet dezelfde versie te zijn.
Nieuwe en oude versies downloaden.
Download loopt vast.
Hm, tiens. Herstarten.
Tiens vreemd, niet meer.
ipconfig? mm, geen dhcp meer…
portable booten
ipconfig /renew
weird: time-out
ping server: time-out
kabel zit goed in, lichtje brandt, weird
Stijn had net iets mis gedaan met dmz2, maar dat zou geen probleem mogen geven
Stijn naar serverkot, geen lichtje op switch
Stijn terug naar hier: tiens no local area connection
gepatched naar ander netwerk-gat-in-de-muur: alles weer in orde

agh! juist als Stijn die iptables herstart had, heeft het muurconnectortje het begeven! (enfin, denk ik toch)

Warp 6.2… engage!

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Ein ganz toller Typ, die Wesley Clark, maar dit is toch wel een beetje des Guten zuviel:

“We need a vision of how we’re going to move humanity ahead, and then we need to harness science to do it,” Clark told a group of about 50 people in New Castle attending a house party — a tradition in New Hampshire presidential politics that enables well-connected voters to get an up-close look at candidates.
Then the 58-year-old Arkansas native, who retired from the military three years ago, dropped something of a bombshell on the gathering.
“I still believe in e=mc?, but I can’t believe that in all of human history, we’ll never ever be able to go beyond the speed of light to reach where we want to go,” said Clark. “I happen to believe that mankind can do it.
“I’ve argued with physicists about it, I’ve argued with best friends about it. I just have to believe it. It’s my only faith-based initiative.” [Wired News: Clark Campaigns at Light Speed]

Dag 10

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Katja is depressief. Ze wil naar huis. En niemand is daar content mee. Gioia zit daar eigenlijk niet veel te doen, behalve dan met een lang gezicht niets zeggen terwijl al die andere mensen aan het kwaad zijn op haar vriendinnetje.

En in het cirkus moeten ze stront ruimen. Voor die tijgers is dat zo geen groot probleem, maar voor die olifanten is dat al rap een dagtaak.

Ondertussen, in het huis, om 15u, is Katja er eindelijk uit geraakt. Maar ze is van plan om de hele dag in haar bed te blijven, wegens depressief. Even later ligt ze effektief weer in bed, en Tom en Mathousca vinden ze daar al snikkend, proberen ze uit haar nest te krijgen, maar dat lukt blijkbaar niet. Miljaar, geen land mee te bezeilen met dat mens.

Ze voelt zich, zegt ze tegen Big Brother, “nie goe ien dees huis”. Zij voelde zich het slaafje van de groep. Euh, duh! als ze besloten heeft om niet mee te doen met de opdracht in ruil voor het oplossen van de huishoudelijke taken! Maar ze vindt dus dat ze teveel moet doen, en ze kan niet met deze groep praten, en dus is de enige oplossing om in bed te blijven.

Maar dus op aanraden van Big Brother gaat ze het in de groep smijten. “Dak da nie tof vin! Dèèèès!”
Alla, en Tom gaat er direkt met de beuk in. Ja, zo gaat het wel lukken.

Die Katja wil nu blijkbaar toch écht wel weg. Tja, die hormonen, ‘t is a touch and go in het echte leven, maar met zo’n transfo-historie is het natuurlijk nog minder evident hé. Enfin, ze gaat er dus vandoor. Fijn.

Maar nu gaat Vanessa eraan kapot, en kan ze er niet tegen.

Oh CRAP! Nu gaat Katja tóch blijven!

The paper iPod

woensdag 1 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Speciaal voor Free:

Can’t afford an iPod? Cheap consumer-electronics chic: print, glue onto cardboard, cut out and assemble. 100K JPEG Link (via Mijnkopthee)

[Boing Boing Blog]

My “Undocumented ColdFusion MX 6.1″ Presentation

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Kijk eens aan.

As requested, I have posted a FlashPaper version of the “Undocumented ColdFusion MX 6.1″ presentation that I have used in user group presentations. The URL is http://www.forta.com/cf/resources/flash/CFMX_61_Undocumented.swf. This presentation keeps evolving, each time I discover or am informed of something new of interest I try to include it (the update date is on the title page). If you have any additional tips, or find that any of the content is incorrect or no longer work, let me know.
[Ben Forta's Blog]

Wimps

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Ik was daarjuist van den eerste keer mee in Angel als Fred het over Wimps had, hah. WIMPS en MACHOs.

Kip Curry

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | 2 reacties

Ik weet hoe die mens zich voelt. Maar of de oplossing nu is om daarover in het lang en in het breed te gaan klagen op Tinternet, dat is nog maar zeer de vraag.

Adam Curry presenteert sterrenbeurs op Olland. Sterrenbeurs doet het niet zo goed. Curry geeft de schuld aan de bazen (of het gebrek eraan), de bazen (of het gebrek eraan) schuiven de zwartepiet door naar Curry. En de waarheid zal wel ergens in het midden liggen.

Maar wat zal het gevolg zijn van zo’n entry op ’s mans weblog? Dat kan toch niet goed aflopen? De goegemeente ziet Adam Curry als een oude zaag, de bazen zijn boos, en niemand is er een meter verder mee, behalve Curry die het eens van zich afgeschreven heeft.

Dan heb ik zoiets van: zaag daar over tegen uw collega’s, spreek er uw baas over aan, loop ametant, maar zet het toch van u af als de deur van het huis achter u dichtslaat!

Captain Iglo

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Ajakkes! Nu hebben ze wéér een nieuwe Captain Iglo!

Tempus fugit

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | 3 reacties

Time stands still for no man (or woman).

Elle

Tjaha. Elle Macpherson.

Dag 11

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Katja is gelijk weer opgewekt, ‘t zal zijn tijd wel duren zeker? En Peggy en Douglas hebben een toren gemaakt, en niemand gaat verder doen want ze beseffen dat ze niet beter kunnen.

Tom doet ambetant: hij is toch aan het verder bouwen aan de toren terwijl er afgesproken was om niet verder te werken. En dan zeggen Peggy en Douglas dat ze er nog een piek gaan op zetten. En dan zegt Tom dat hij zijn overall zal afdoen zodat de hele opdracht mislukt.

Wat een ongeloeëfelek kàllef.

Enfin, opdracht afgelopen, en Peggy en Douglas gewonnen. En Tom is pissed off. Kevin loopt nu ook rond met ontbloot bovenlijf, en ik kan enkel beamen wat mijn broer zegt: “EIK ZO NE VIEZE VENT!”

En blijkt dat die Tom nu ook de vrouwen aan het bepampelen is. Ook al zo’n vies ventje, maar dan op een ander niveau, urgh.

Aha, en ondertussen feestje aangekondigd… ah neen, gewoon tequila binnengestampt: ze moeten zo rap mogelijk zat worden. ‘t Is van message party. Hannes gaat direkt een brief aan Tom schrijven omdat die volledig afgedaan heeft.

Enfin, iedereen moet zat worden, zoveel is duidelijk.

Genade! Als Katja zat is, is het niet echt om aan te zien: gewoon een vent. En ze is ondetussen helemaal, euh, schijtecanard.

Mathousca heeft haar boob tube net uitgetrokken: good. grief. Twee tennisballen vastgenaaid onder strak opgespannen vel. Enfin, sympatiek meisje ongetwijfeld, maar naakt is het niet echt mijn ding. Mocht het nu Peggy zijn… maar ja, dat ligt dan misschien weer aan mij. Zó’n wijze!

Tom kan blijkbaar niet met zijn fikken van de vrouwen blijven; daarnet een lunge naar Peggy, en nu zit hij aan Gioia.

Dus ook Gioia een boze boodschap naar die Tom.

En nu zit Tom zijn boodschappen te lezen, en er zit eigenlijk niets positiefs voor hem bij. En hij snapt niet dat mensen dat ambetant vinden als hij hen zit te bepotelen. Afijn, hij heeft de hele groep tegen dus.

Och here…

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

copitodenieve.jpg
Barcelona zoo’s albino gorilla Copito de Nieve. The albino gorilla is fighting a losing battle with skin cancer, and is expected to die within a few weeks.(AFP/EFE/File/Toni Garriga)

Plastic Soigery

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Fijne site met plastieken calamiteiten (via Laurens). O ja, en dat van Elle: niet dat het lelijk is, of dat ik ze nu onaantrekkelijk vind, maar gewoon: iedereen wordt zo oud

Whoa nelly!

donderdag 2 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Eddie Izzard will play the new Dr Who when the show returns to TV screens, according to former Time Lord Tom Baker.

[...]

Beeb bosses have been keeping the name of the new Doctor under wraps for months.

But this morning actor Tom - who played the role between 1974 and 1981 - spilled the beans in an interview on Radio 5 live.

[...]

Bookies favourites to land the role remain Jonathan Creek star Alan Davies and Richard E Grant.

[The Sun]

Kijk, mij kan het allemaal niet schelen, als de dokter maar terugkomt. En Izzard zou dat zeer zeer goed doen, maar Alan Davies kan ik het ook zien doen, en Richard E. Grant zeker.

Barok

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

quicksilver.jpe confusion.jpe systemoftheworld.jpe

Dat is nu eens zo’n miserie: nieuwe cyclus van Neal Stephenson, quasi-ongeveer-maar-niet-echt vervolg op Cryptonomicon. Hij weet al precies wanneer de boeken uitkomen (nummer 2 op 13/4/2004, nummer 3 op 21/9/2004), dus wacht ik nu tot ze er alledrie zijn? Bah.

Toch geen sofa?

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Gisteren was het nog allemaal redelijk duidelijk, maar nu zijn ze het er bij de NASA gelijk niet meer over eens:

See Explanation.  Clicking on the picture will download the highest resolution version available.


An Unusual Event Over South Wales
Credit & Copyright:
Jon Burnett

Explanation:

Jon Burnett, a teenager from
>South Wales,
>UK, was photographing some friends
>skateboarding last week when the sky did something very strange.

By diverting his camera, he was able to
>document this rare sky
event
and capture one of the more spectacular
sky images yet recorded.

Roughly one minute later, he took
>another picture of the dispersing trial.

What is it? Experts disagree. The first guess was
a sofa-sized rock that exploded as a daytime
fireball, but perhaps a
better hypothesis is an unusual airplane contrail reflecting the
setting Sun.

Bright fireballs
occur over someplace on Earth nearly every day.

A separate bolide,
likely even more dramatic,
>struck India only a few days ago.

En nu dat weer :)

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Jaja, onze dochter wordt groot: verjaardagsfeestjes!

feestje.jpg

Mmmm… feestjes… Abiding memory van die dingen op de lagere school: dat iedereen altijd kwaad op mij was omdat ik al van een uur op voorhand bezig was van “vertrekken we nu? zijn we dan nu weg?”

O ja, en dat wij altijd te laat kwamen. Altijd. Zonder twijfel vandaar dat ik nu nog altijd zo’n enorme hekel heb aan te laat komen.

Wildernis

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Ik moet elke morgen door een wildernis om naar de bus te gaan:

wildernis.jpg

in volgorde:

a) een berg leaf mold met daarin stalen stangen van het type voor gewapend beton
b) tingelsbrandnetels die ondertussen tot aan mijn schouders komen
c) een hindernissenparcours van laaghangende takken
d) een al lang niet meer geknotte knotwilg waar ik onder moet kruipen
[e] tussen een ijzeren omheining en een dennenhaag, en over een betonnen paaltje

Résultat des courses: ik heb altijd wel ergens brandnetelsteken en mijn haar hangt vol met dooie bladeren. Maar ‘t is het waard, al was het maar om het paadje te zien ontstaan.

Van workflow

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | 3 reacties

Dat zijn nog eens queries:

SELECT	tblWorkFlowEntry.wfe_ID AS task_ID,
	tblNodes.node_modified AS date,
	‘WFE’ AS task_type,
	tblWorkFlowEntry.wfe_description AS task_description,
	tblWorkFlow.ws_user_ID AS task_from_user_ID,
	tblNodes.node_ID AS task_node_ID,
	” AS task_data

FROM	tblNodes
	LEFT JOIN tblWorkFlowEntry
	  ON tblWorkFlowEntry.wfe_ID = tblNodes.node_wfe_ID
	LEFT JOIN tblWorkFlow
	  ON tblWorkFlow.workflow_ID = tblWorkFlowEntry.wfe_workflow_ID

WHERE	tblWorkFlowEntry.wfe_userGroup_ID IN (#groups#)
  AND	tblNodes.node_wfe_complete=FALSE

UNION

SELECT	tblWorkFlowValidation.wfv_ID AS task_ID,
	tblNodes.node_modified AS date,
	‘WFV’ AS task_type,
	tblWorkFlowValidation.wfv_description AS task_description,
	tblWorkFlow.ws_user_ID AS task_from_user_ID,
	tblNodes.node_ID AS task_node_ID,
	” AS task_data

FROM	tblNodes
	LEFT JOIN tblWorkFlowEntry
	  ON tblWorkFlowEntry.wfe_ID = tblNodes.node_wfe_ID
	LEFT JOIN tblWorkFlow
	  ON tblWorkFlow.workflow_ID = tblWorkFlowEntry.wfe_workflow_ID
	INNER JOIN tblWorkFlowValidation
	  ON tblWorkFlowValidation.wfv_wfe_ID = tblWorkFlowEntry.wfe_ID
	LEFT JOIN tblUserGroup_WorkFlowValidation
	  ON tblUserGroup_WorkFlowValidation.uwfv_wfv_ID =
                     tblWorkFlowValidation.wfv_ID

WHERE	tblUserGroup_WorkFlowValidation.uwfv_userGroup_ID IN (#groups#)
  AND	tblNodes.node_wfe_complete=TRUE
  AND	NOT EXISTS (
		SELECT	*
		FROM	tblNodes_WorkFlowValidation
		WHERE	nwfv_node_ID=tblNodes.node_ID
		  AND	nwfv_wfv_ID=tblWorkFlowValidation.wfv_ID
	)

UNION

SELECT	task_ID,
	task_type,
	task_date AS date,
	task_description,
	task_from_user_ID,
	task_node_ID,
	task_data
FROM tblTasks
WHERE task_userGroup_ID IN (#groups#)

ORDER BY date

Go Stijn!

Gezellig

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Fijn om weten dat ook hier de Wet op de Beteugeling van de Gezelligheid in Turkse Cafés nageleefd wordt.

gezellig.jpg

Nee serieus, wat is er aan de hand in die gelegenheden? ‘t Is toch niet omdat ze geen alcohol drinken dat de verlichting verplicht een TL-buis is, de stoelen hard en de tafels formica? Er moet toch een markt zijn voor niet ongezellige turske drinkgelegenheden?

Virale dinges

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Dit is een waarschuwing van de politie ! Lees aandachtig !

Op verschillende plaatsen in West-Vlaanderen worden honden op mysterieuze wijze gedood, een per een.

Aan verschillende honden die reeds zijn afgemaakt blijkt het te gaan om een sluipschutter. De politie raadt de eigenaars van honden aan om hun dieren goed in de gaten te houden.

Er is reeds een robotfoto beschikbaar van de sluipschutter.

Wees voorzichtig

Geef deze boodschap door!

[via Peter]

Komm es zugegen

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Gabe Newell, de baas van Valve, de mannen van Halflife:

Ever have one of those weeks? This has just not been the best couple of days for me or for Valve.

Yes, the source code that has been posted is the HL-2 source code.

Here is what we know:

1) Starting around 9/11 of this year, someone other than me was accessing my email account. This has been determined by looking at traffic on our email server versus my travel schedule.

2) Shortly afterwards my machine started acting weird (right-clicking on executables would crash explorer). I was unable to find a virus or trojan on my machine, I reformatted my hard drive, and reinstalled.

3) For the next week, there appears to have been suspicious activity on my webmail account.

4) Around 9/19 someone made a copy of the HL-2 source tree.

5) At some point, keystroke recorders got installed on several machines at Valve. Our speculation is that these were done via a buffer overflow in Outlook’s preview pane. This recorder is apparently a customized version of RemoteAnywhere created to infect Valve (at least it hasn’t been seen anywhere else, and isn’t detected by normal virus scanning tools).

6) Periodically for the last year we’ve been the subject of a variety of denial of service attacks targetted at our webservers and at Steam. We don’t know if these are related or independent.

Well, this sucks.

What I’d appreciate is the assistance of the community in tracking this down. I have a special email address for people to send information to, helpvalve@valvesoftware.com. If you have information about the denial of service attacks or the infiltration of our network, please send the details. There are some pretty obvious places to start with the posts and records in IRC, so if you can point us in the right direction, that would be great.

We at Valve have always thought of ourselves as being part of a community, and I can’t imagine a better group of people to help us take care of these problems than this community.

Gabe

[Halflife2.net via Stijn]

Tenzij dat ‘t een hoax zou zijn natuurlijk…

myg0t

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | 8 reacties

‘t Is geen hoax, van die halflife source. Er zit, op multimediabestanden na, alles in. Halflife 1, Halflife 2, Counterstrike, Team Fortress 2, the works.

Deze mannen lijken er veel meer van te weten, je krijgt er gewoon zelfs de hele hl2 source als download:

[myg0t]

Ik zou niet graag op dit ogenblik de netwerkbeheerder van Valve zijn. Hoe is dat in ’s hemelsnaam ogelijk, dat hun source code machine een connectie naar het internet heeft? En daar houdt het niet mee op: hun mails worden tegenwoordig ook gelekt op het net. Niet fijn, niet fijn.

Hoe je het ook draait of keert: dit is zo ongeveer het allerergste dat Valve kon overkomen. Het is ook direkt duidelijk van waar de delay en de radiostilte kwam. Komt daat nog eens bij dat bij de gelekte sources ook dingen zitten van derden, die zij contractueel gezien niet mochten publiek maken, en ze mogen van daar ook nog eens rechtszaken verwachten.

Nee, het is niet te overschatten hoe ongelooflijk serieus dit is.

Gadget envy

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Grr. Als ik zo’n weblog gelijk het deze zie (via Laurens, en Laurens: vertel die mens eens dat zijn RSS niet werkt en dat hij geen permalinks heeft :), dan krijg ik altijd goesting om zo’n moblog dinges te doen. Eigenlijk zou ik al kunnen e-mailen naar hier, maar ik heb niet zo’n behoefte om mijn emoties op elk ogenblik van de dag in te tikken op zo’n voos GSM-klavier.

Foto’s daarentegen… als ik een manier zou vinden om die rechtstreeks door te beamen… Maar ik heb er dan weer niet het geld voor over om zo’n voze iMode-GSM te kopen, die dan na een paar weken toch niet-opgeladen in mijn binnenzak blijft zitten. En bovendien, ik wil van die foto’s niet alleen een lo-res beeldje hebben maar ook the full enchilada, 4 megapixels en dingen.

Dus: ik wil een 5 megapixel-camera, met ingebouwde naar-lage-resolutie-convertor en ingebouwde naar-tinternet-stuurder. Mot kenne. Toch?

Not a dry seat in the house!

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

I, Borg. Toch zeker één van de allerbeste afleveringen van ST-TNG.

Leve tinternet

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Jazeker! Mijn vertrouwen in het internet is weer helemaal opgekrikt.

In the fine tradition of I can eat glass, it will not harm me, and other Internet Rosetta Stone projects, here is a page on which you will find many translations of “Oh my god! There’s an axe in my head.”

Greek: hristo mou! eho ena maheri sto kefali mou!
Tagalog: Ay Dios ko! May palakol sa ulo ko!
Danish: Oh min gud! Der er en oekse i mit hoved.
Afrikaans: O God! Daar’s ‘n byl in my kop!
Polish: O Moj Boze! Mam siekiere w glowie!
Maori: Ave Te Ariki! He toki ki roto taku mahuna!
Italian: Dio mio! C’e’ un’ ascia nella mia testa!

Link (via Making Light)
[Boing Boing Blog]

En ook nog wel: The ORIGINAL Illustrated Catalog Of ACME Products. [ook van bij Boing Boing]

Dag, euh, 12 zeker?

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Vanessa is aan het zeiken, omdat zij de enige niet-knappe vrouw in het huis is, op Katja na dan. Kevin ter hulp, met het juiste woord op de juiste plaats: “mo allei, die ander zaan mischien poepekes, mo zaa zaan loemper of gaa”.

En Mathousca voelt zich superslecht wegens alles wat er gebeurt met Tom. Hij kan met zijn handen niet van de vrouwen blijven, zegt dat Katja een vod is, alla, het komt niet meer goed dus.

Nieuwe opdracht: body percussion, dance en drum. De mensen van Mayumana komen langs, en ze moeten zaterdag dan een voorstelling geven.

Bit of all right

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Britney Spears is echt op herfstoffensief of zo?

images/britney

Een paar weken geleden zonde bh op de cover van Rolling Stone, en nu in Esquire… Tss.

Halflife2

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Oops. Halflife2.net heeft het begeven onder de aandacht:

Warning: mysql_connect(): Can’t connect to MySQL server on ‘192.168.50.245′ (110) in /data/users/www.halflife2.net/www/forums/admin/
db_mysql.php
on line 40

There seems to have been a slight problem with the database.

Database error in vBulletin :

Link-ID == false, connect failed
mysql error: Can’t connect to MySQL server on ‘192.168.50.245′ (110)

mysql error number: 2003

Date: Friday 03rd of October 2003 08:48:23 PM
Script: /forums/showthread.php?s=a3481bc7f01171558003f60bfaff1a6b&
threadid=10781&perpage=15&pagenumber=6

Congratulations, you just out-nerded the nerds

vrijdag 3 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

If this is the game I think it is, the one that uses a Greek letter lambda on the box, it should really be called Decay Constant 2. If they put ln(2)/lambda on the box, then they could call it Half Life.

A bit of Borges

zaterdag 4 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

This morning brings a quotation Kevin Maroney has obligingly dug up for me. This is Jorge Luis Borges, from “The Analytical Language of John Wilkins”:

These ambiguities, redundancies, and deficiencies recall those attributed by Dr. Franz Kuhn to a certain Chinese encyclopedia entitled Celestial Emporium of Benevolent Knowledge. On those remote pages it is written that animals are divided into (a) those that belong to the Emperor, (b) embalmed ones, (c) those that are trained, (d) suckling pigs, (e) mermaids, (f) fabulous ones, (g) stray dogs, (h) those that are included in this classification, (i) those that tremble as if they were mad, (j) innumerable ones, (k) those drawn with a very fine camel’s hair brush, (l) others, (m) those that have just broken a flower vase, (n) those that resemble flies from a distance.

[via Making Light]

Strak

zaterdag 4 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Propere lay-out. Ik heb dan ook maar de font voor de entries gepikt. Nu ja, “gepikt”, het was:

font-family: Verdana, arial, geneva, helvetica, sans;
font-size: small;

en nu is het:

font-family: ‘Lucida Grande’, ‘Lucida Sans Unicode’, Verdana, Geneva, Lucida, Arial, Helvetica, sans-serif;
font-size: 0.8em;

Dus eigenlijk gewoon op de Lucida-bandwagon gesprongen. En met den enen mijn margins voor p en blockquote naar 10px in plaats van 20px herleid, en dan tegelijrketijd ook de titels op Georgia medium niet-bold in plaats van small bold gezet.

Jaja, ‘t zijn de kleine dingen…

Is nothing sacred?!

zaterdag 4 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Kom het verdorie tegen, er zijn geen zekerheden meer. Jessica Biel heeft zichzelf laten implanteren. Witness before & after:

images/biel1 images/biel2

Verschil

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Van mama is het: eten, en opruimer, en gedaan hé? Maar van jou is het eten, en niet opruimen, en als we later nog een beetje willen eten, dan mag het hé?

Stock Americain

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

American Science & Surplus, with such choice items as Military Devices and Equipment, Gears, Pulleys, Belts and Chains, Lasers / Fiber Optics and Misc, Filters, Windows and Reticles, Spray, Squirt and Dropper Bottles, …

Ya baby.

Nog Curry

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Chris Lydon interviewed Adam Curry yesterday. Bing! [scripting.com]

“Bing”, da’s een Winerism voor “ha! nog een nagel in de doodskist van mijn vijandern”, of “ha! nog een pluim op mijn hoed”, of “ha! ziedewel dat ik gelijk had!”

Bing, schming. Een interview dat zich laat resumeren als:

bla bla adam curry veejay bla bla ooo wild and exotic holland bla bla bla platitudes bla bla feedback loop whine whine 20/20 hindsight bla bla blog radio whine whine ik wist het allemaal beter maar ze luisteren niet naar mij whine rss bla bla ipod bla bla had ik al vermeld dat ik regelmatig met mijn eigen helicopter vlieg? bla bla radio op tinternet daaag

Als dat al een visionaire persoon is, pfff. Alles wat hij zegt is dat het internet on-demand radio moet worden. En dan on-demand video. Jajajaja. Nonsens. Zó in hokjes denken, bah. “Ja natuurlijk niet iedereen is gezegend met zo’n zoetgevooisd stemgeluid als ik, dus het zal niet voor iedereen zijn die internet radio audio blogging dinges” (onderverstaan “niet iedereen ziet eruit als geboren uit de dij van Jupiter als ik dus die video blogging toestanden zijn ook niet voor iedereen”), dus schrijven zal altijd heel belangirjk blijven ook natuurlijk.

Kch.

Ik persoonlijk denk dat de toekomst in het verleden zit, neh. En nu gulder.

Catan

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | 7 reacties

Gisteren Kolonisten van Catan gekocht en gespeeld, met Sandra, mama , Philippe en mezelf. Ik ben gewonnen, maar dat was eigenlijk maar toeval omdat ik juist op tijd Sandra had tegengehouden om een dorp te bouwen en dat ik dan twee beurten later dankzij dat ene dorp genoeg mineralen en graan had om in één keer twee steden te bouwen, zodat ik ineens twaalf punten had.

We gaan dat dan nog eens doen, maar dan wel eens zonder dat we elkaars kaarten zien :)

Phara vs de kardinaal

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Jamaar, wat is dan uw persoonlijke opinie? [over vrouwen in de kerk]
Kijk mevrouw, er zijn dingen waarin men moet geloven, en dingen waarin men moet gehoorzamen.

Humor!
Er zijn trouwens maar drie voorwaarden om paus te worden: gedoopt zijn, de jaren van verstand bereikt hebben, en man zijn. Ja, zo bekeken…

Jazeker

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

images/tattoo

Ik zou wel eens een dergelijke tatoeage laten zetten. Op mijn pols of zo.

nslookup

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

We zijn hier aan een 180-graden-draai bezig over de naam van de nieuwe kleinen (139 dagen en counting): Zoë of Lucas is wat het was, en daar waren we redelijk zeker van (veto van Sandra tegen Arthur, veto van mij tegen zowat alles wat Sandra voorstelt).

Ventriloquisten

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Serieus: ik vraag mij af waar ze al die buiksprekers bijven vinden voor die reclamefilmpjes.

Nog Half life 2

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

It gets worse:

lek

Het schijnt dat naast de source ook het hele spel gestolen is. Maar ze zijn de daders op het spoor.

Week 2

zondag 5 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Tom is er vandoor, jochei.
‘t Moet daar gisteren zwaar boel geweest zijn. Gioia confronteert Kevin erover dat hij tegen Tom zou gezegd hebben dat zij over hem aan ‘t afspraken maken was.

En nu zit het erop: zij zegt tegen Tom dat hij achterbaks is, en hij daarop “as gaa te loemp zaat om aa smoel te aawe”. En bij deze maakt ze hem uit voor pedofiel, en achterbakse dikke lul. Waarop hij naar de dagboekkamer stoomt om eruit te gaan. Hij laat zich niet voor pedofiel uitmaken, stampt de deur open, en is er effektief vandoor.

Agressief ventje, jaja.

Tom zegt nu bij Walter dat Hannes de rotte appel is, dat hij iedereen opstookt tegen hem, en dat er nog slachtoffers gaan vallen. Het heeft er helemaal niets mee te maken dat hij aan alle vrouwen zat, nee hoor.

Buiten Vanessa zouden het daar allemaal hysterische en hypocriete mensen zijn, en als hij zou kunnen herbeginnen, zou hij niets anders doen. Hij is zichzelf geweest. Euh, ja, een handtastelijke viezerd dus?

Afijn, samenvatting van vrijdag. Allerlei pesterijen over en weer, Kevin doet Katja na, Gioia smijt een teddybeer op Kevin zijn hoofd, hij reageert wat heftig, en ‘t zit er bovenhands op. Beetje later: hij legt uit waarom hij zo hard reageerde, en dat was blijkbaar omdat hij de ogen van de beer op zit gekregen had. Enfin, noch Gioia noch Katje overtuigd, en zij dus weer naar de dagboekkamer gaan klagen. Twee trutten en een aap.

Miljaar zo’n schijnheilig mens, die Gioia. Eikes, en Vanessa hangt volgeplamuurd met fond de teint, maar dat helpt niet echt met d’r puistage. Oh well. Verder ongetwijfeld een lieve juffrouw. Voor wie haar accent niet erg vindt. En haar overmatig drinken en niet zat kunnen zijn. En haar voortdurend “fogg it fugg it yea fug! fugg gaa smeerlap” tijdens het Beest Met Twee Ruggen.

Nieuwe genomineerden (favorieten van het publiek dus): Douglas en Mathousca. En Douglas gaat weer blijven natuurlijk…

  • Kevin: Mathousca, omda Kevin zaan matche ies
  • Hannes ook Mathousca, hij hoeft er zelfs niet over nadenken. Hij begrijpt wel waarom ze Douglas zouden kiezen, omdat hij redelijk een flierefluiter was; en Mathousca zet zich niet ten volle in, en loopt teveel naakt rond dan wat anders (ghh, ik zou er niet iets tegen hebben dat ze in haar bikini rondloopt, mar dat ze die dan toch aanhoudt, want die balonnen zie ik liever niet nog eens)
  • Katja had er zich al op verheugd dat zij erbij zou zijn, maar bon, Dougie is een keiknappe jongen, en Mathousca is een meiske en ze zou normaal geen meiskes nomineren… en ze kiest dus maar voor Mathousca. ‘t Is dik tegen haar zin, maar als Douglas weg zou zijn, zouden er geen schone jongens meer in het huis zijn.

[Eigenlijk, en niet dat het iets ter zake doet, ik zou wel eens willen weten hoe Katja's loodgieterij eruitziet. Geen foto's of godbetert films, versta mij niet verkeerd, een uitleg of een tekening zou al voldoende zijn.]

Zaterdag: Mathousca is ziek, in het cirkus zijn ze aan het oefenen maar wil de olifant niet mee, in het huis zijn ze aan het oefenen voor dat Mayumana-ding, en zijn Katja, Vanessa en Gioia aan het roddelen. Gioia voelt zich geroepen om dat van dat “mottig waaf” aan het vrouwpersoon in kwestie kond te maken.

Ah kijk, Eva “mijn borsten komen van de Gamma” VermeirePauwels op bezoek.

En in het cirkus was het niet slecht van John, en van Kristof ook. In het huis daarentegen… Kevin maakt a right spectacle van zichzelf. Beurgh. Maar bon, Vanessa is drie, Douglas twee, en Kevin is gewonnen. (Uhnn??)

Cirkus: de twee mannen ook gewonnen. Bleek dat die ene olifant, Jenny, verliefd was op Kristof. Hehe. Slurftastelijkheden.

Alla. Verder.

  • Gioia kiest voor Douglas, omdat ze eerder met Mathousca closer was. Al weet ze dat hij zal blijven.
  • Vanessa: Mathousca, omdat ze echt wel naar haar Davy wilt gaan
  • Peggy (yay!) ziet er niet zo goed uit: ze kiest voor Douglas, al wil ze geen van de twee weg.

Ik hoop vooral dat Peggy niet lang moet achterblijven met die bende losers. Maar deze keer is het dus Mathousca. Tot afscheid: “en allemaal eerlijk zijn tegen mekaar hé”. Yeah right. That’ll be the day.

Eigenlijk: er is een uitweg voor die miserie van “Douglas zal er in bliven omda hij van de mensen én het publiek de favoriet is”: als ze de laatste nominatie helemaal door het publiek laten doen, en het dan meteen ook zeggen.

Mathousca valt helemaal uit de lucht, ze keek er al naar uit om naar haar lief te gaan. Meer morgen dus, want in het cirkus zal het niet meer zijn.

gvd

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Nu ben ik toch wel een mail vergeten thuis zeker? Ik had een document nodig maar tinternet lag uit bij mijn ouders en dus ging ik dat document op de computer zetten via het netwerk, maar in de commotie ben ik het vanmorgen vergeten.

Forget my own head next.

Normal service will be resumed

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Eind twee weken geleden en heel vorige week beetje in de war gestuurd door herinstallatie van laptop en demo voor grote mogelijke klant, maar deze week (en de week daarna, en de weer dáárna): nose to the grindstone.

Dju toch

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | 2 reacties

Blijft grappig: Partnerruil, van In De Gloria [9.8 MB WMV] [via manzonderkop].

Als er nu ergens nog eens een cap zou staan van den draad

Houding!

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

La Spears zou beter haar schouders wat rechten! En haar broek optrekken! En een onderlijveken aandoen, ze gaat nog iets op haar nieren krijgen!

images/britnobra07b

Euh, o ja, helemaal vergeten te googlewhoren: Britney Spears braless! Nipples! [en voor onze vrienden van Google.be: Britney Spears zonder bh! Tepels!]

Hehe.

Waterwijk

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Eindelijk wat tijd gevonden om aanpassingne aan Waterwijk door te voeren.

En woensdag vergadering met Luc en Dirk om eens te zien wat er nog allemaal gedaan moet/kan worden. Wat er mij aan doet denken, ik moet dringend eens informeren naar de GVSA.

Daarom dus

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Radio was weer eens down:

Lawrence Lee - Re: Lights out on blogs.salon.com (404)
10/4/2003; 2:28:13 PM (reads: 64, responses: 0)
The server was down and we addressed the situation as soon as we were aware of the problem. We’re monitoring the server and are checking into why it didn’t automatically restart.
Lawrence

arghnono - Re: Lights out on blogs.salon.com (404)
10/4/2003; 6:25:38 PM (reads: 54, responses: 0)
“As soon as you were aware of the problem”??????
Lawrence, you have to shape up your service! Show a bit of humility to your paying customers. An apology and “it will not happen again” would be a good start. When you are Microsoft, you can afford to be this arrogant (and even they aren’t this bad).

Meer dan 24 uur off-line, en not so much as a sorry van de mannen van Userland.

Geschiedenis

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | 4 reacties

Dat waren de tijden:

  1. The disk limit is as of now 50 x 2.88 megabytes or 2,915,328 bytes.
    This equates to a total of 144 megabytes of compressed data or
    145,766,400 bytes. Using 2.88 megabyte archives enables us to keep the
    standard 8 character filename with a 3 character extension. This will
    also help contribute to the elimination of the ‘missing disk’
    phenomenon, plaguing end-users worldwide. Acceptable compression
    formats at this time are ACE or RAR, followed by the traditional
    PKZIPing.
  2. Every release under this limit will be a functionally and playably
    complete game. This means that included will be every component
    necessary for the successful completion of the game (every level, track,
    course and other NECESSARY component).
  3. Sound effects WILL and MUST be included.
  4. Intros, Outros and Cut-Scenes should be removed if the size of the
    release is 40 x 2.88 disks or more with them included. Intros should
    NOT be iuncluded in a Movie Add-On, only Cut-Scenes and Outro (aka
    End-Scene) should be included. Animation files, such as .SMKs, should
    be “framed” and not blacked out. Re-indexing of large files, should
    consist of an actual re-index instead of just creating a file full of
    0’s, (which doesn’t change the actual file size, but allows it to
    compress to virtually nothing), thus promoting more quality minded rips
    and cracks.
  5. Only 2 Add-Ons should be released per game. Each Add-On should be no
    more than 25 x 2.88 megabyte archives.
  6. A brief outline of what has been stripped from the game should be
    clearly stated in the game-release .NFO, as well as information as to
    whether or not Add-Ons can be expected.
  7. Children’s games (aka Kiddie games) and Edutainment software do not
    qualify under THE FACTION’s guidelines for acceptable releases.
  8. In regard to games distributed in the United States that are LATER
    distributed in Europe or vice versa under the same or different name /
    publisher. These games if released AFTER another group’s release are
    counted as DUPES unless it can be proven that there is a clearly
    noticeable PLAYABLE difference in the latter release (eg. new levels,
    enhanced graphics, or other new features).
  9. Fully cracked Update Patches and Trainers are highly regarded, though
    they are not the responsibility of any group (including that of which
    released the original game.) If 2 trainers from the same or different
    groups are released for 1 game, this does NOT qualify as a dupe unless
    the latter trainer provides no new features over the prior trainer.
  10. Admittance to THE FACTION is done on an invite / vote-in basis. The
    group invitation must be proposed before ALL current FACTION member-
    group representatives, and the corresponding vote must be undertaken by
    ALL FACTION member-group representatives. This council operates in a
    purely democratic manner and all parties therein have upon joining,
    agreed to follow all stated guidelines of this Declaration of Scene
    Independence. Today is not only a new dawn in the games scene, but our
    Independence Day where differences are at least temporarily put aside
    and our unity re-consolidated.

This document was signed & approved on October 17th, 1998 by the following
individuals, representing their respective groups:

Mr.Skill - [CLASS] - ZEUS [PARADIGM] - The Punisher [RAZOR 1911]

Dag 15

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Katja heeft spijt dat ze Mathousca genomineerd heeft. Bleiring dus. En Gioia wor geg van de situatie: ze zijn nog allemaal kwaad op Kevin. Of was Peggy nu kwaad op Douglas? ‘t Was in ieder geval iets van een vuige smeerlap.

Allez, John en Kristof ontmoeten Mathousca op de nieuwe locatie: een boerderij duidelijk. John had al direkt iets van “verdikke dat riekt hier naar stront”, hah.

Hannes vindt het niet spijtig dat Mathousca wegging, dat de groep er toch niet veel aan had. En hij gaat er voor zorgen dat er ondanks de spanningen geen ruzie is. Hij voorspelt dat er volgende week weer twee mannen zouden genomineerd worden.

In de boerderij zullen ze in de stal moeten slapen.

En in het huis is het nu weer boel: Kevin verstopte zijn sigaretten, en Douglas deelde zijn sigaretten, dus nu deelt Kevin ook zijn sigaretten. Ne kontlikker, concludeert Peggy. Vanessa zegt ook iets, maar ik begrijp het niet geheel.

Peggy had verwacht dat zij erbij zou zitten: ze loopt heel de tijd bezig, is heel de tijd aan het opruimen, en doet voor de rest niet te veel zot. Ik hoop in ieder geval dat zij er volgende week uitvliegt.

En nu heeft Vanessa het nog altijd moeilijk met dat “mottig waaf” van Kevin. Zij dacht ook dat ze erbij zou zijn, omdat ze geen poepken is maar al de andere wel.

Iets later op de avond: praktisch iedereen zat. En nieuwe opdracht. Olympische disciplines, per sport medailles, die omgezet worden in euro’s. En vanavond al voorbereidingen. En ze mogen een vlam niet laten uitgaan.

Kristof is van den boerenbuiten, dus dat zou nog moeten meevallen.

En ze hebben Katja een vibrator gegeven: ma allé big botheeeeeeeeeeeer!!! En ze kruipt er natuurlijk direkt mee onder de wol. Ughhh. En ze geeft er running commentary bij. Ik ben nog altijd benieuwd naar de loodgieterij trouwens. En –EEIK– NU GA IK MIJN OOGBOLLEN MOETEN WASSEN!!! Katja van achter gezien met een string aan!!

Creep creep

maandag 6 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

It kinda creeps up on you don’t it? Veertien updates klaar bij Windows Update voor de laptop. En hij is nog maar een goeie twee weken geïnstalleerd!

Misère

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

De computer staat hier al uren te booten. Boot, blauw scherm, boot, blauw scherm, boot, …

Ik verdenk er de schermdriver en/of de geluidskaartdriver van. Grrr.

Proces

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Ik doe de GB een proces aan! Da’s nu al de hele nacht dat ik moet overgeven en/of op het toilet zit, en ik verdenk de oostendse vissla van de GB aan de Dampoort.

eurghhh

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

en meer heb ik daarover eigenlijk niet te zeggen :(

Evil headline of the day

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

brr

Man Dies After Wife Crushes Testicles” (Yahoo! News)

Meep.

[Secular Blasphemy]

Frozen caveman president

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Dit is zo dramatisch dat het niet eens meer grappig is:

A Talk of the Town piece by Andy Borowitz in the latest New Yorker pointed to this AP story on George Bush’s news consumption habits:

Bush said he insulates himself from the “opinions” that seep into news coverage by getting his news from his own aides. He said he scans headlines, but rarely reads news stories. “I appreciate people’s opinions, but I’m more interested in news,” the president said. “And the best way to get the news is from objective sources, and the most objective sources I have are people on my staff who tell me what’s happening in the world.”

I think in order to find someone with less perspective on the world, you’d have to look to Papua New Guinea for a member of one of the last remaining Stone Age tribes. [kottke.org]

MT woes

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Ik wil van die « en » in mijn archieven, en dat wil maar niet lukken. Bah. Stomme Movable Type, dat publishen werkt echt niet zoals het zou moeten.

Nobody!

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Daarjuist op Buffy: I didn’t expect the Spanish inquisition. Huhuhu.

Bizzy

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Iwein z’n ego is onder constructie.

Dag 16

dinsdag 7 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Kevin zegt dat hij begint te denken dat hij “redelijk sterk staat buiten”. En nu moet Gioia het vuur bewaken in het huis, maar ze wil niet opstaan.

In de boerderij hebben ze de stal al uitgekuist, en nu moeten ze de uiers van de koeien kuisen. Mathousca ziet dat allemaal niet zitten.

Douglas is nog altijd zo zat als een kieken, ‘t is wel grappig. Enfin, ze zijn aan het boogschieten. Een goeie zaak dat Hannes zijn vlechtjes uitgetrokken heeft. Hannes, Douglas en Peggy spelen de finale van het boogschieten. En Douglas schiet juist in het midden, dus hij is gewonnen.

En nu waterpolo. Kom het tegen: Kevin en Gioia gewonnen.

Weaurghhh! Kevin heeft Katja beloofd dat ze sex zou krijgen van hem als ze de mannen zou steunen. Agh. Goeie help. En hij heeft het niet zomaar één keer gezegd in een dronken bui, nee, verschillende keren. Beikes.

Hannes maakt iedereen wijs dat Peggy wil vertrekken. Hij denkt dat hij goed bezig is, tss. En Peggy denkt dat ze volgende keer tegen Douglas zal staan.

En zo is het elke dag wel iets.

Terug op post

woensdag 8 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Jaja, zo’n voedselvergiftiging, altijd goed voor een dagje vertier.

Dedju.

Enfin, back in the saddle, vanavond vergadering over Waterwijk, vanmorgen de stand van zaken natrekken van De Kust, en dan denk ik eens aan de i18n beginnen van ACMe.

Stamp

woensdag 8 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

En helemaal vergeten zeggen: eergisteren de baby voelen stampen!

Famous Fonts

woensdag 8 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Niets nieuws voor een doorwinterde fontaholic als mezelf, maar toch:

(via Colin) Een bekend fontje nodig? Je eigen roestig kraanwater in blikjes bottlen met een Coke Logo erop? Je home movie op de zwarte markt verkopen als Superman, the movie? Van je Lada een porsche maken? Download alvast de juiste font hier. Flavours are:

Only on a genealogy discussion list…

woensdag 8 oktober 2003 in Genea. Permanente link | Geen reacties

Waar anders kun je het volgende tegenkomen in een discussie over hoe een programma relaties opslaat in zijn interne database?

Thanks for taking the time to write up an analysis of this problem. I couldn’t agree more with your assessment and gripes. My own dear mother lost her father at age 6. As she grew into young adulthood in the 1920s, she ‘went looking for love in all the wrong places.’ Between 1924 and 1929 she had 4 illegitimate children, all by different fathers. Also, during this same period, she was married to a man with whom she had no children, but he turned out to be a bigamist. Of the 4 children born during this period, the father of the second child is known, and recorded. The other three are unknown, but known to be different individuals.

Penny Arcade

woensdag 8 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

images/20030730l

Ik kan er niet genoeg de nadruk op leggen hoezeer Penny Arcade heerst.

De zaak Alheizemer

woensdag 8 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Free “Röpke” Van Heddegem to the rescue!

Best zo snel mogelijk vergeten, die draak! En al die BV’s maar bezig dat ze hem goed vonden :)
[Free Van Heddegem's weblog]

Hello sailor!

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Zie mij nu bezig, naar Queer as folk kijken. En zien dat het goed is. Homo’s eens niet als buitenaardse wezens behandeld, fijn.

The reason I’m with George is he gives spectacular head. A skill I’m sure he didn’t learn from you.

Hehe.

To the limit!

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

I say, come! On! Fhqwhgads!

Dag 17

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Pff het steekt mij zo tegen die stomme Big Brother.

Ah kijk, Mathousca is ziek. En Douglas en Peggy halen een gouden medaille in het basket. Mmm Peggy. Wielrennen was in vrouwen en mannen onderverdeeld, maar Katja wint natuurlijk bij de vrouwen. Niet eerlijk.

Kristof is zot van John. Wijs :)

Ventriloquist II

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Vervang “Marokkaan” en de omstandigheden (dieren, plaatsen) door uw minoriteit of nationaliteit naar keuze:

Een buiksprekende, Belgische toerist wandelt door een stadje in de woestijn en ziet een Marokkaan zitten.

Belg: Hé, een leuke hond heb je daar. Mag ik er even mee praten?
Marokkaan: Hond niet spreken.
Belg: Hey hond, hoe gaat het?
Hond: Gaat goed, en met jou?
Marokkaan (stomverbaasd)
Belg: Is dit je baas? (wijst naar Marokkaan)
Hond: Yep!
Belg: Hoe behandelt hij je?
Hond: Heel goed, ik krijg goed eten, hij gaat met me wandelen en neemt me elke week mee naar de oase om te spelen.
Marokkaan (verbijsterd)
Belg: Mag ik even tegen je paard spreken?
Marokkaan: Paard niet spreken.
Belg: Hey paard, hoe gaat het?
Paard: Goeiedag Belg, met mij is alle OK, en met jou?
Marokkaan (bijna in shock)
Belg: Is dit je eigenaar? (wijst naar Marokkaan)
Paard: Yep!
Belg: Hoe behandelt hij je?
Paard: Zeer goed, hij gaat dagelijks met me rijden en ik krijg het beste haver.
Marokkaan (gezicht vertrokken van ongeloof)
Belg: Mag ik even met je schaap spreken?
Marokkaan: Schaap liegt !!

[via manzonderkop]

Hart slaat open en toe te Gent

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Ugh, ik moet er niet aan gedacht hebben:

Peuter verdwenen in Luik

Een peuter van 2,5 jaar oud, Maurine, verdween dinsdagavond toen haar moeder haar op straat even aan een onbekende dame toevertrouwde toen ze zelf een winkel binnenstapte. Toen de moeder na enige tijd uit de winkel kwam was Maurine verdwenen.

De verdwijning gebeurde aan het warenhuis Multimode, in de rue Féronstrée in Luik. Maurine heeft bruine ogen en kastanjekleurig krullend haar. Ze droeg een bordeaux jasje, een donkerbruine broek en marineblauwe schoenen en lag in een ‘Winnie the Pooh’-buggy. (belga) [De Standaard]

Programma

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

  • Maar dokter Vuijlsteke, wat gaat u toch doen vandaag?
  • Wel mijn beste, ik had eraan gedacht om te beginnen met wat i18n…
  • I18n? Hoe mateloos boeiend! Maar had u dat niet gisteren al gedaan?
  • Jazeker goede man, maar u moet begrijpen, als het niet expliciet aangezet wordt, dan doet Delphi geen autosave, en wellicht ben ik gisteren vergeten te saven bij het exiten, of is de laptop blijven hangen, dus zal ik vandaag met enthousiasme het werk van uren opnieuw uitvoeren.
  • Maar monseigneur, werkt dat niet behoorlijk rebarbatief?
  • Mijn waarde, u slaat de nagel op de kop.
  • Kunt u me vertellen, meester: bent u van plan de hele dag te spenderen aan internationalisatie?
  • Niets is minder waar beste kerel! Mijn eerstvolgende taak bestaat erin om icoontjes te maken, en wel de volgende: user, usergroup, workflow, workflow entry, workflow validation, new user, new user group, new workflow, new,edit,delete workflow entry en new,edit,delete workflow validation.
  • U slaat me met verstomming–reikt uw interesse dan werkelijk tot het pixelneuken?
  • U zegt het.
  • Maar ongetwijfeld is met deze uw dagtaak rijkelijk gevuld?
  • Kameraad, u kon niet meer in dwaling verkeren: hedennamiddag staat een rondleiding in programmeercode op het programma, waarbij een klant diets gemaakt zal worden hoe een applicatie geprogrammeerd werd, met het oog op het zelf verder onderhouden van de code.
  • U houdt me in de maling! Dat alles op één dag? Zulks is toch welhaast onmogelijk?
  • Zo zeggen de ketters, maar zij dolen: dit alles en méér op een dag. Zodat na afloop van de dag elke werknemer van het bedrijf, individueel en collectief, moe edoch voldaan huiswaarts kan keren, een glimlach op het gezicht in de verzekerdheid van een goed werk uitstekend uitgevoerd.
  • Professor Vuijlsteke, mag ik u danken voor dit interview?
  • Dat mag u zeker.

Pixels

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

pixelneuken.gif

‘t Is altijd hetzelfde met die stomme ikonen: anderhalf uur duwen en trekken aan pixels in photoshop en nog komt er niets origineels uit. Nè. Users zijn dan maar cyaan met een oranje hoofd.

DeMuur

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Dit is de muur van ons achterhuis, aan de ene kant (1)

images/muur1

en aan de andere kant (2)

images/muur2

In plannetje (de voorkant, dus de kant die naar de koer is, is waar de twee ramen zijn):

plan.gif

Humor! De voor- en de achtergevel staan dus gewoon helemaal los van de muur!

Dag 18

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Stuff and bother. Allemaal belangwekkende evoluties.

Douglas zit alleen bij het vuur, Gioia zag het blijkbaar niet zitten om erbij te blijven. En Douglas voelt zich debiel, dat hij een hele week zo’n vuur moet brandend houden. Ja, en wij dan? Een hele week kijken naar mensen die een vuur brandend moeten houden!

Vérspringen in het water?!

Op de boerderij moeten ze een kieken de kop afkappen. Wahey! Kristof doet dat nogal rap, maar MAthousca slaagt erin om ernaast te slaan, en dan nog een paar halve kappen nodig te hebben.

Hannes en Kevin steken Peggy enorm tegen. Alles van Kevin stoort haar: zijn wezen, de manier waarop hij Jacques Vermeire slecht nadoet, zijn leugens waar hij dan zelf nog intrapt, alles alles alles.

En nu is het volleybal. Gioia geeft een geslaagde imitatie van een zak patatten, maar dan minder aktief.

Heh. Hannes zegt dat hij in de finale wil zitten, of dat hij anders naar huis gaa. En Kevin: geloeëf maa vraa, waa ziete ien de final. En nu gaat Gioia over de tong; die is gewoon BLO. Zij is een dom blondje in ‘t zwart. Er komt niets nuttig uit.

Tiens, Vanessa wil een kapper.

Madriegz

donderdag 9 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Daarjuist The Matrix Reloaded gekocht, ‘t zal mij eens benieuwen.

Haha!

vrijdag 10 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | 2 reacties

I’m going to be rich! RICH I tell you!! And famous! FAMOUS!!! RICH AND FAMOUS I’ll be!! BWAHAHAHA!!!

images/inhetnieuws

Euh, dit maar om te zeggen dat er in de pers (zeker het blaadje “09″, en, vertelt men mij, Het Laatste Nieuws of ergens een regionale pagina van het Nieuwsblad of de Gentenaar of zoiets) een stukje stond over waterwijk.be.

Soms grappig hoe dat gaat: op dit ogenblik is Waterwijk de vierde site bij Google als men “foto’s huizen” ingeeft als zoekterm. Hah.

En ook wel: het bewijs dat het niemand een zak kan schelen hoe een website geprogrammeerd is, of eigenlijk hoe hij eruitziet. Wat wij allemaal samen soms uit het oog verliezen, is dat het belangrijkste van een website is wat erop staat. En dat is waarom de website van de Dekenij Ledeberg een ongelooflijk goeie website is, ongeacht het feit dat hij in Frontpage gemaakt is. En waarom Architectuur in Gent: Art deco en Modernisme fantastisch is, al wordt hij gemaakt met Netscape Composer op een Mac en gehosted bij zo’n gratis Lycos-account.

Tools zijn allemaal goed en wel, maar het is de inhoud die telt.

[wat niet wil zeggen dat Free en Stijn geen uitmuntend werk hebben geleverd aan onze content manager natuurlijk!]

Joechei!

vrijdag 10 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Bimbam de klokken! No more mr. condescending ons-kent-ons monkelend lachje-man op de Laatste Show: Bruno Wyndaele zegt zijn samenwerking met Woestijnvis op.

Dag 19

vrijdag 10 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Geen reacties

Mathousca kan niet tegen de geur in de boerderij, de goele.

En Douglas is gelijk wel een scherpschutter. Kevin daarentegen ziet het niet zitten om echt mee te doen met de olympische schietdinges. Het klein kind.

Afijn, op de boerderij is het het nu de velden bewerken of zoiets, en in het huis is het tafeltennis. Die Kevin is blijkbaar zeer content. Maar omdat hij dat in het echt blijkbaar speelt, is hij scheidsrechter van dienst, ha! ha! ha!

Hannes heeft Katja een oversekste transseksueel genoemd, en Vanessa heeft één iets verkeerd gezegd, en ‘t zit er dus weer op. Ze wil het woord “transseksueel” blijkbaar niet horen, aha. Enfin, crisis bezweerd. Maar ‘t is daar allemaal zwaar uit de hand aan het lopen, met al die idioten op een hoop. Douglas die doet blijkbaar ook al helemaal aardig, tss.

Allez dan, Mathousca nog eens naakt. Ze hebben daar een bad neergeplonkt en ze had er blijkbaar last van dat ze geen bad kon pakken.

Matrix Reloaded

vrijdag 10 oktober 2003 in (geen categorie). Permanente link | Eén reactie

Aan het (her)kijken naar The Matrix Reloaded, ‘t is al de tweede keer vandaag.
Ik was helemaal voorbereid om het een slechte slechte slechte film te vinden, maar: ik vond het helemaal niet slecht. Takkoord, een paar plaatsen waar een zekere mate van nip & tuck de film een beetje meer vaart had kunnen geve