Dat er nog énen zegt dat onze Hecate te dik is:
Ik weet niet van wie die kat is, maar ze kunnen dat beest misschien minstens leren iets eleganter te zitten.
Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.
Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.
is met dat een dik beest. vooral de manier waarop het beest daar zit doet me aan bepaald mensen denken die ik. er was destijds zo iemand in IBM. die had altijd sause (meestal ketchup of mayonaise) aan zijn snor. een duitser. en hij keek ook zo naar de newbies; zo in de zin van ” allez ze gaan nog eens een goed idee uitbraken…”
het zou ook een goede reclame kunnen zijn voor website “is dit uw webdesigner? verander dan snel naar ons”
Die dikzak ziet er wel leuk uit, en uw Hecate trekt op wijlen onze Theo, sorely missed.