Comedy Zone

Mijn kaarten zijn gereserveerd en betaald, dus nu wil ik er wel reclame voor maken—toch geen risico meer dat iemand anders met onze kaarten gaat lopen!

Comedy Zone

Comedy Zone, in de Minard in Gent, dinsdag 31 januari tot 4 februari. Ik ga er voor, eum, een zeker welbepaald stadsweblog elke dag reviewen en portretten trekken, en vrijdag gaan we met de hele familie gaan kijken naar Ilse haar lief.

Ik kijk er serieus naar uit, en dat ik eigenlijk alleen Gunter Lamoot al ooit heb zijn ding zien doen, lijkt me wel een goeie zaak. Qua onbevooroordeeld en zo.

optredencomedy

Elders over misschien hetzelfde

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.