Goed nieuws, denk ik.
Niet zozeer voor mezelf, maar wel voor het project en aanverwanten, denk ik.
Geschreven al luisterend naar: The Shadows - The Best Of - Kon-Tiki
Goed nieuws, denk ik.
Niet zozeer voor mezelf, maar wel voor het project en aanverwanten, denk ik.
Geschreven al luisterend naar: The Shadows - The Best Of - Kon-Tiki
Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.
Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.
Omdat er de hele dag niemand gereageerd heeft op dit item, zal ik de lege plaats maar effe vullen met wat gelul:
Dank je voor de link, dit is trouwens de beste soort link dat een blogger zich kan dromen: cryptisch, geheimzinning, de lezer MOET wel doorklikken om te weten waarover het gaat, en dus klik hij ook door
Vandaar ook de 95 doorkliks op één dag via één link.
Dat was, denk ik, geleden van deze link die hetzelfde principe illustreert: http://www.croziervision.com/index.php/pct/archives/2005/03/#364