Mercy Boku Almaal

Ola! Voor ik het vergeet!

Merci mama, en merci Sofie, en merci An, en merci Katrien!

Vier meters van onze vier kinderen, en allevier ingestaan voor stukken opvang dit weekend, leve familie!

Volgende keer: de peters aan de beurt. Philippe, Alec, David, Ron: houd u maar al klaar voor de opvang van één of meer kinderen. Eén geluk: ze zijn allevier zo braaf als iets geweest, Anna incluis.

Wij hebben ze toch maar goed opgevoed, denk ik dan. En met “wij” bedoel ik “Sandra”, uiteraard. :D

Elders over misschien hetzelfde

Eén commentaar op “Mercy Boku Almaal”

  1. 1. Jan! zei, op maandag 28 augustus 2006 om 10u18:

    Philippe, Alec, David, Ron: “wees gerust, ‘t is nen braven!” ;-)

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Chronisch

Volgende entry: ‘t Is nen braven hoor

» homepagina, archief

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.