Vreemd

Eergisteren viel ik omver van de slaap, en ik stak het op te weinig slaap de dagen ervoor. Eigenlijk had ik me al vragen moeten stellen, want ik slaap altijd zo weinig, en ik ben daar bijna nooit lastig van.

Gisteren was het van hetzelfde. Om Negen uur was ik al stikkapot. Ik heb het uitgehouden tot net na de eerste aflevering van het nieuwe seizoen Extras, maar dan ben ik redelijk gecrashed.

En nu ben ik wakker, maar heb ik wel barstende hoofdpijn, kan ik mijn vingers haast niet bewegen van de pijn (om niet te spreken van mijn armen en benen en nek en rug), en heb ik 37.8° koorts.

Ik ben ziek, denk ik dan. Maar geen verstopte neus, geen hoesten, niets. Alleen stijf overal, zelfs tot in mijn oogbollen en mijn kaak.

Thuisblijven, denk ik dan. En als het niet betert: naar dokter arts gaan.

Maar ondertussen ben ik stijf in mijn oogbollen en kan ik haast niet lezen, en ontploft mijn hoofd van het getik van het keyboard en het gezoem van de ventilator.

De rest van de dag offline, denk ik dan.

Elders over misschien hetzelfde

9 commentaren op “Vreemd”

  1. 1. barre zei, op vrijdag 15 september 2006 om 07u53:

    37.8 is bij ons op den buiten geen koorts denk ik dan.
    Stadsvolk… mietjes… ;-)

  2. 2. Beau zei, op vrijdag 15 september 2006 om 07u55:

    Da’s toch duidelijk koorts, ligt al bijna tegen de 38 aan..

  3. 3. barre zei, op vrijdag 15 september 2006 om 08u22:

    ‘t ligt zelfs al een heel klein beetje in de buurt van 40°, bende hypochonders :-)
    Allé gouw, misschien kunnen we van een lichte verhoging gewagen. Op de kop Hyperthermie zelfs. Maar voor officiële koorts moet er nog 0.1°C bij, en voor ne suppo zelfs 0.2° extra. nèm.

  4. 4. i. zei, op vrijdag 15 september 2006 om 09u40:

    Inderdaad: alles tussen 37 en 38 is verhoging, boven de 38 is koorts.

    Maar! Een mens moet geen koorts hebben om ziek te zijn!

  5. 5. Lien zei, op vrijdag 15 september 2006 om 09u53:

    Ooit eens last gehad van een oogspierverreking. Ook lastig. Stijve oogbollen zijn dan ook niet niks.
    Veel beterschap!

  6. 6. Martin Wisse zei, op vrijdag 15 september 2006 om 13u36:

    Ach, beterschap. Ik heb net hetzelfde achter de rug, dus ik denk dat het een internet virusje is…

    Jammer dat je “That Mitchell and Webb Look” hebt gemist.

  7. 7. barre zei, op vrijdag 15 september 2006 om 15u24:

    @i: juust!

  8. 8. gkush zei, op vrijdag 15 september 2006 om 16u50:

    Hmmm, interessant…

  9. 9. maman zei, op vrijdag 15 september 2006 om 22u42:

    “Koorts”, hangt dat niet af van je “gewone” t°?
    Ik voel mij doodziek bij 38°, maar normaal heb ik maar tussen de 35 en 36°…Rusten, zou ik zeggen! Kwestie van morgen paraat te zijn :-)

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Niet gedutst

Volgende entry: Del.icio.us op 15 september 2006

» homepagina, archief

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.