Crap

Jan heeft hoofdpijn. En koorts. En hij kan zijn kin niet op zijn borstkas doen want hij heeft pijn aan zijn nek. En hij moet overgeven.

Hersenvliesontsteking?

Naar de dokter ermee, en wel numeteen. 

We zijn er niet gerust in.

update 0:46 – We hebben de centrale wachtdienst van de stad opgebeld (”dokters van wacht? nee mevrouw, er is er geen enkele voor Gent, de dokters regelen dat zelf, u moet uw vaste huisarts maar opbellen”), huisdokter opgebeld (doorgeschakeld naar doorschakelend secretariaat), en die zei toch maar naar de spoeddienst te gaan, op basis van de symptomen. Geen overgeven, maar toch.

update 0:56 – Toch overgegeven. En Sandra is er mee naar het hospitaal. Negen kansen op tien is het niets, maar toch: een mens kan niet voorzichtig genoeg zijn.

update 2:11 – ‘t Was niets. Allez dan. Naar bed.

4 commentaren op “Crap”

  1. 1. Inferis zei, op dinsdag 26 juni 2007 om 00u47:

    Doesn’t sound too good. Let’s hope for the best.

  2. 2. Max zei, op dinsdag 26 juni 2007 om 08u01:

    Gelukkig was het niets ergs!

  3. 3. Gerrit zei, op dinsdag 26 juni 2007 om 09u32:

    Crap indeed, een echte thriller met een goed einde. Hou jullie goed.

  4. 4. San’s Weblog » Blog Archive » Nachtelijke escapades zei, op dinsdag 26 juni 2007 om 10u21:

    [...] Michel de symptomen van hersenvliesontsteking laten opzoeken en tegen dat hij ze gevonden had begon Jan al te klagen dat hij moest overgeven. In eerste instantie deed hij nog niets, het bleek vals alarm. Toch maar de dokter gebeld en toen ik eindelijk iemand aan de lijn had raadde hij toch aan om naar de spoed te gaan. [...]

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Voos

Volgende entry: Perspectief

» homepagina, archief

Vriendjes

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.