Bijna nog eens op tv

De nadelen en de voordelen van in letters te schrijven in plaats van in beelden

Nu ook met hyperlinks

Elders over misschien hetzelfde

8 commentaren op “Bijna nog eens op tv”

  1. 1. Zement zei, op vrijdag 14 september 2007 om 12u28:

    Dat met die URLs is best slim gedaan. Grappig, zo’n mediale potpourri.

  2. 2. Het Radiofonisch Instituut zei, op vrijdag 14 september 2007 om 12u58:

    Jammer, ik zat anders nu al klaar voor tv. En die getypte posts, wild ben ik er van! We worden melancholisch…

  3. 3. Steven Noels zei, op vrijdag 14 september 2007 om 13u56:

    Een imagemap. Zo schattig.

  4. 4. Zement zei, op vrijdag 14 september 2007 om 14u05:

    Het is maar dat hoveren niets uithaalt en de lettertjes niet roodbruin kleuren, want eventjes was ik in de war. :-)

    Nu goed: beginnen sukkelen met crops en hover-scriptjes, dat zou er dan weer over zijn…

  5. 5. Sara zei, op vrijdag 14 september 2007 om 14u21:

    Ik zat erop te wachten :D

  6. 6. LVB zei, op vrijdag 14 september 2007 om 23u47:

    Geniaal, een typmachine die aanklikbare links produceert. In het blauw dan nog wel! Nu nog zorgen dat ze paars worden als je ze ooit eens aangeklikt hebt ;-)

    Voor de rest vind ik dat zo’n oude mechanische typmachine een min of meer banale tekst veel sneller op Literatuur (met grote L) doet lijken. Perceptie, uiteraard. Dat is ook de reden waarom Courier het favoriete lettertype is van alle direct mail marketingbedrijven.

    Idee voor volgende keer: nog wat bruine koffieringen toevoegen aan het blad voor je het inscant. Een doodgemepte mug op het papier verhoogt ook het realiteitsgehalte. Of gewoon het papier wat verfrommelen en weer gladstrijken.

  7. 7. Michel Vuijlsteke zei, op zaterdag 15 september 2007 om 09u48:

    @Luc: inderdaad, dat van die banaliteiten die Literatuur worden was me ook opgevallen. :)

    Maar ik denk niet dat ik er veel verder ga in gaan: ik vind mezelf niet meer terug als ik blijf beelden van tekst inscannen. En om het dan door een OCR te draaien is me nét iets te veel moeite.

  8. 8. Tails of Fuckery & Whoredom: Goede en verkeerde erotische strips. zei, op zondag 7 oktober 2007 om 18u33:

    [...] de dramaqueen komen we te weten dat Jacques Martin dood is. De dramaqueen, zijnde de dramaqueen, bouwt daar [...]

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Del.icio.us op 13 september 2007

Volgende entry: links for 2007-09-14

» homepagina, archief

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.