Mortierbrigade, een bank achteruit

Vandaag nog eens in de mail. Nóg eens, jawel:

Mortierbrigade

Zucht. Komaan, how clueless can you get?

16 commentaren op “Mortierbrigade, een bank achteruit”

  1. 1. Huug zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 13u36:

    Het is ook al dagenlang op tv te zien. Volgens mij is Peter Vandeveire iets van plan! Brrr..

  2. 2. Über Kevin zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 14u25:

    Jamaar, het is gestuurd door den trainee.
    Dus het is hun fout niet.

  3. 3. Michel Vuijlsteke zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 14u37:

    Jamaar, den trainee had het gisteren ook al doorgestuurd. ‘t Zou bij Emakina niet gebeuren, mijn gedacht.

  4. 4. Über Kevin zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 14u40:

    Inderdaad, wij zweren nog steeds bij de fax.

  5. 5. Didier VdM zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 15u21:

    Daarom mocht je de mail ook weggooiën. Je krijgt er toch een nieuwe. ;^)

  6. 6. eva zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 15u31:

    O en wat zijn ze postmodern stout : ge moogt er ook uw kloten aan vegen.
    Toffe jongens, die van de Mortierbrigade, en durven !

  7. 7. Uw Moeder zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 15u41:

    Appelogen ontving op 2 oktober dit mailtje van mortierbrigade(at)hotmail.com:

    Onderwerp: Wat is Peter Vandeveire nu weer van plan?

    Bericht:
    http://www.youtube.com/watch?v=1zm4MPRmKNA
    Er volgen nog filmpjes…
    Groeten van mortierbrigade

    Ik heb waarschijnlijk iets te onvriendelijk gereageerd want sindsdien geen mortiermails meer gezien.

    En Garmin zit er ook voor iets tussen. Een “Vind Osama en win een gps-actie”?

  8. 8. Marre zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 15u52:

    Vast iets met de jaarlijkse stickeractie + grote gps weggeefbedoening.

  9. 9. lamazone zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 16u02:

    toch niet een ‘met garmin was osama al lang gevonden’-insteek?

  10. 10. Uw Moeder zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 16u07:

    Of een “zonder Garmin had Osama die torens nooit gevonden”-insteek?

  11. 11. Pietel zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 17u12:

    Ja!

    (of loop ik achter?)

  12. 12. honoré gepluimd zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 17u37:

    “how clueless can you get”

    Is dit een strikvraag?

  13. 13. Coltrui zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 17u56:

    Menig blogger heeft dit mogen ontvangen. De bedoeling is dat je erover blogt, zodat de hele wereld ervan op de hoogte wordt gebracht. Reclame. Gelukkig doe jij daar niet aan mee… =P

  14. 14. Eve zei, op donderdag 11 oktober 2007 om 19u25:

    Ja ze, via het bloggen wordt héél de wereld op de hoogte gebracht;) Ik zou het principe ‘ook slechte reclame is reclame’ niet te veel veralgemenen. En nu ben ik beu en vraag ik aan de Mortierbrigade in welk gegevensbestand ik sta en of er van dit bestand aangifte is gedaan.

  15. 15. Blog Archive Viral Friday: Toyota World of Warcraft - ViralBlog zei, op vrijdag 12 oktober 2007 om 13u30:

    [...] Bin Laden during one of his video speeches when Van de Veire appears from behind the curtain. An e-mail send to several Belgian bloggers tells us Peter van de Veire has some sort of stunt planned for [...]

  16. 16. X zei, op zondag 9 maart 2008 om 16u38:

    Laat jullie gegevens niet rondslingeren op het internet, dan kan de mortierbrigade of studio brussel jullie die mails niet sturen… Of besef gewoon dat telkens wanneer je u inlogt uw gegevens gebruikt en doorverkocht worden .. niks illegaal aan … (lees miss eens de kleine letters)…Plus hoeveel andere bedrijven, internetsites e.d doen dit allemaal niet … Bloggen jullie daarover .. neen ? en dan plots beginnen zagen over een reclamebureau?….

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: JCVD

Volgende entry: links for 2007-10-11

» homepagina, archief

Vriendjes

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.