Drupalflickrdr

Ik zet voor een nieuwe site die ik maak alle tekst en zo in Drupal, maar alle foto’s op Flickr.

Zou er zo geen Drupalmodule bestaan waarbij ik bijvoorbeeld

[flickr:http://www.flickr.com/photos/zog/92750348/]

kan zetten in mijn tekst, en dat die dan per default het 500px breed formaat in de pagina gooit, met een lightbox-link naar een groter formaat?

En dat ik bijvoorbeeld

[flickr:http://www.flickr.com/photos/zog/92751031;small]

zou kunnen zetten, en dat die dan hetzelfde zou doen met de 240px brede foto, en mutatis mutandis square, thumbnail, large en original?

En dat ik pakweg

[flickrset:http://www.flickr.com/photos/zog/sets/72057594055707488/]

zou kunnen doen om alle foto’s van een set in square-formaat (75×75) te tonen met telkens een lightbox-link erop? En

[flickrset:http://www.flickr.com/photos/zog/sets/72057594055707488/;thumbnail]

voor thumbnails, enzoverder?

Mijn probleem is namelijk dat ik van collega Bart hoor dat mensen in de war geraken als ze op een schoolwebsite een link naar Flickr volgen, en dat ik daar helemaal in kan geraken dat dat zo is.

Maar dat er zo geen ding voor Drupal bestaat. Ik zal het misschien zelf moeten doen, urgh!

update Oh, hang on: http://drupal.org/project/flickr

Elders over misschien hetzelfde

3 commentaren op “Drupalflickrdr”

  1. 1. Litrik De Roy zei, op vrijdag 22 februari 2008 om 08u48:

    Het blijft me verbazen. Telkens als ik denk “zou er geen Drupal module bestaan die …. ” dan blijkt er altijd wel iemand te zijn die zoiets in elkaar gebokst heeft. Cool.

  2. 2. mrVazil zei, op zaterdag 23 februari 2008 om 12u35:

    En doet dat wat je ervan verwacht? Ik vond die module alvast zwaar tegenvallen, laat staan combineerbaar met lightbox.

  3. 3. Michel Vuijlsteke zei, op zaterdag 23 februari 2008 om 12u39:

    Neen. Ik kan het niet gebruiken wegens niet compatibel met Drupal 6, en dat ik met cvs de laatste versie zou moeten afhalen en er dan een patch om moeten loslaten, maar dat die weigert zijn werk te doen want dat de laatste versie op cvs alweer gewijzigd is en de patch dus niet doet wat hij moet doen.

    Zoals, vrees ik, meestal dus het geval is met Drupal: het ziet er op het eerste geval fan-tas-tisch uit en alles komt in orde, maar bij nader inzien verzeilt men in een soep van versies en goede bedoelingen en jammer-maar-helaas-verhalen.

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Meet Illustrator

Volgende entry: Del.icio.us op 21 februari 2008

» homepagina, archief

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.