HET PAKJE IS TOEGEKOMEN BIMBAM DE KLOKKEN HOERA EN KOM HIER DAT IK U TONGKUS BESTE KOERIER VAN DHL!!!
(dat laatste dus niet)
(maar het is er wel — straks naar het werk terugkeren en pakketje gaan ophalen)
HET PAKJE IS TOEGEKOMEN BIMBAM DE KLOKKEN HOERA EN KOM HIER DAT IK U TONGKUS BESTE KOERIER VAN DHL!!!
(dat laatste dus niet)
(maar het is er wel — straks naar het werk terugkeren en pakketje gaan ophalen)
Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.
Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.
zeker van dat het het juiste pakje is
Al de hele dag reclame op de radio voor DHL. Zit je soms mee in een complot?
VRT NIEUWS 7 u.
iSpontane staking bij DHL uitgebroken. Een van hun koeriers werd deze namiddag op brutale wijze getongkust bij het afleveren van een pakje.
De betrokkene ontkent alle schuld en pleit onweerstaanbare drang.
Zijn echtgenote heeft de vier kinderen alvast in een veilig onderkomen gebracht.
Nu hopen dat je veel plezier beleeft aan je flashy telefoonhoorn
Ah dan toch een iPhone uiteindelijk…
maar wat doe je toch met zo een hoorn? het is wel funky maar toch totaal onpraktisch? nee?
Onpraktisch? Onpraktisch? Wat voor opmerking is dat nu? “Maar meneer Shakespeare, die tragedieën, is dat wel praktisch?” “Mevrouw Curie, allemaal goed en wel die pekblende, maa wat is daar nu het praktische van?”
Kerle, als ze allemaal gelijk gij dachten, zaten we nog in het stenen tijdperk!
DE VOORUITGANG!
Iedereen een jetpack! En een bluetooth handset!