Del.icio.us op 12 februari 2009

7 commentaren op “Del.icio.us op 12 februari 2009”

  1. 1. LVB zei, op donderdag 12 februari 2009 om 21u22:

    Ik heb Salton City al een keer of drie bezocht, vanuit Palm Springs. Het meer stinkt, de huizen zijn vervallen barakken, maar de rust, de stilte en de sfeer hebben zeker hun charme.

    Alleen al de ontstaansgeschiedenis van Salton Sea (een ongelukje, een overstrominkje tijdens irrigatiewerken) is een onwaarschijnlijk verhaal op zich…

  2. 2. Laurens zei, op vrijdag 13 februari 2009 om 12u46:

    Wat is er mis met die pdf van pepsi?

  3. 3. Michel Vuijlsteke zei, op vrijdag 13 februari 2009 om 12u49:

    Dat meent ge niet. Zo’n stapel zever bij elkaar om een slecht logo te verdedigen.

  4. 4. Laurens zei, op vrijdag 13 februari 2009 om 14u59:

    Ik ken daar niks van, maar is het niet gebruikelijk dat er verhaaltjes gesponnen worden rond zulke zaken? In de commentaren rond het nieuwe logo van Gent heb ik toch iets dergelijks gelezen. Iemand van een design/reclame/etc-bureau steekt een logo/affiche/reclamespot/etc in elkaar en pas daarna gaan ze een semi-logisch klinkende uitleg rond de creatie bouwen. Ik ben helemaal niet onderlegd in die dingen maar ik vermoed dat zo’n werkwijze gemakkelijker is dan de ‘juiste’ volgorde van verhaal -> ontwerp. Kwestie van dat de uitleg de lading volledig dekt en er niet van afwijkt.

    Bovendien wordt er in die pdf gewag gemaakt van ‘dna’ van een logo, wat volgens mij aanleunt bij bijvoorbeeld de ‘lijn’ van een bepaald auto-merk. Elk model van pakweg Volkswagen is verschillend van een ander VW-model, maar er zitten wel heel herkenbare vormen, lijnen en principes in, van auto’s van de oude VW Beetle tot een hedendaagse Golf. Is het dat niet wat ze in die pepsi-pdf een naam proberen geven?

  5. 5. Michel Vuijlsteke zei, op vrijdag 13 februari 2009 om 15u05:

    Ohn, absoluut. Maar dit is bullshit van de allerhoogste plank. :)

  6. 6. Appelogen » Black Cab Sessions zei, op dinsdag 17 februari 2009 om 09u37:

    [...] voor Michzog) Verwante schrijfsels: Black metal-hond True Norwegian Black Metal The Empire Strikes [...]

  7. 7. bernard zei, op dinsdag 17 februari 2009 om 16u21:

    LVB, geef mij dan maar Mono Lake.

    Het is interessant toeven. En mooi ook.

    Zie http://www.monolake.org/; het blijkt er nu te … sneeuwen.

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Gelukkige tweehonderste

Volgende entry: Kom dat nu tegen

» homepagina, archief

Vriendjes

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.