Er lijkt mij weinig mooier dan iets dergelijks te kunnen maken.
Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.
Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.
Ik zie mij dat nog doen als ik op pensioen ga. Grote machines, hout, een schuur, zwaar werk. Ik geniet nu al, gewoon van er naar te kijken.
Die machines man, zoveel speelgoed! Daar sta ik dan met mijn hamer en mijn beitel en mijn vijl en mijn Metabo boormachine.
Het meest jaloers ben ik nog op die afzuigpijp: gedaan met geen hand voor de ogen zien door het stof en vijf dagen nadien nog hoesten (ook al heb je een stofmasker opgezet).
En die houtvoorraad, zo’n mooie stukken.
Pffff