Toch?
Baat het niet, het schaadt ook niet? Hé? Toch? Hé?
Neen dus. Parents guilty of manslaughter over daughter’s eczema death.
Toch?
Baat het niet, het schaadt ook niet? Hé? Toch? Hé?
Neen dus. Parents guilty of manslaughter over daughter’s eczema death.
Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.
Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.
Geachte Heer,
het kwam me voor dat u een zekere vorm van intelligentie had doch ik kan slechts vaststellen dat u volledig geïndoctrineerd bent door de medische industrie.
Jammer.
P.S. Bart for president!
Ocharme Bart.
Bwa, Bart Peeters als president, dat lijkt me nog te doen.
En verder vind ik de homeopatie-industrie nog net iets schaamtelijker dan de medische industrie. Suikertabletjes en water verkopen aan een veelvoud van de kostprijs. Dat de minister van consumentenzaken daar nog niet tegen opgetreden is.