Ik smijt maar geld naar het scherm, maar er gebeurt niets. Allez jong, kom dan toch uit, Prometheus!
Ik smijt maar geld naar het scherm, maar er gebeurt niets. Allez jong, kom dan toch uit, Prometheus!
Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.
Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.
Ik wil er eentje!
Mijn eerste reactie was van tiens, Weyland Industries pre-samenwerking met Yutani. Maar dan vind je https://twitter.com/#!/YutaniCorp en hoop je dat ze de details echt wel zo diep aan het uitspitten zijn.
Altijd al gedacht dat Michael Fassbender een cyborg is.
http://9to5google.files.wordpress.com/2012/04/1520931-take_my_money_super-500×313.jpeg