Gak

Oeioei, ik zal mij mogen haasten vandaag: nog een CD te branden voor ik kan aanzetten, en ‘t is 7u04…

Geschreven al luisterend naar: Frank Sinatra - The Complete Reprise Studio Recordings (disc 2) - You’re Nobody ’til Somebody Loves You

update: maar maar maar, wat maakte ik mij zorgen om niets

De trein met vijf minuten overschot gehaald, ondanks een stortregenvlaag die besloot los te barsten als ik net onze straat uit was op de fiets.

‘t Is vandaag mijn voorlopig laatste dag op ‘t werk—volgende week vakantie—maar ik heb verdorie geen zin in vakantie! Er is teveel te doen om op vakantie te gaan!

Nu, niet dat ik niet zal weten wat gedaan thuis, maar toch.

Geschreven al luisterend naar: George Harrison & The Beatles - George Harrison: Beatle Anthology disc 2 - Within You Without You (Instrumental)

3 commentaren op “Gak”

  1. 1. wannes.deloore zei, op vrijdag 12 augustus 2005 om 14u56:

    links from Technoratikunnen kruipen. No problemo! Uitslapen tot kwart na acht, rustig en op’t gemak alles bijeenscharrelen en nóg met gemak op tijd aankomen op het werk. En fris! Volgens mij zitten we in een tijd dat alles en iedereen op tijd aankomt. Zoals Michel hier enhier… Geluksvogels, dat zijn wij!

  2. 2. Martin Wisse zei, op vrijdag 12 augustus 2005 om 15u10:

    Grappig dat we zowat tegelijkertijd de deur uit gaan: ik moet ong. 7:10 de deur uit om de bus te halen om het veer te halen om de metro te halen van 7:34 die mij naar mijn werk brengt om 8:30.

    Geen regenvlaag op weg er naar toe, maar de gebruikelijke wandeling in de lunch pauze was een beetje een vergissing..

  3. 3. wannes.deloore: 08/01/2005 - 08/31/2005 zei, op dinsdag 29 augustus 2006 om 19u26:

    [...] Van pils Onder het motto “ene Stella is gene Stella”, gisteren dus “efkes” “iets gaan drinken” in de Kassa4. Zeer plezant, ondanks de magere opkomst. Hoewel, mager. Met ons gezessen was het gezesligheid troef. Marian, Lies, Sven, Sarah, Jef en ikzelve waren reeds een hele tijd gezeten toen (Sarah was al terug weg wegens andere leukigheden op het programma) Emilie ons vervoegde.Ganz toll, maar wel pas tegen half één in het nestje kunnen kruipen. No problemo! Uitslapen tot kwart na acht, rustig en op’t gemak alles bijeenscharrelen en nóg met gemak op tijd aankomen op het werk. En fris! Volgens mij zitten we in een tijd dat alles en iedereen op tijd aankomt. Zoals Michel hier en hier…Geluksvogels, dat zijn wij! [...]

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: links for 2005-08-11

Volgende entry: Nail hit squarely on head

» homepagina, archief

Vriendjes

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.