Allen daarheen

Akelig om te bedenken dat ik op een gemiddelde dag 20 à 40 mensen e-mail, en gemiddeld maar één of twee mensen telefoneer.

Take the MIT Weblog Survey

De uitslagen zullen me benieuwen.

3 commentaren op “Allen daarheen”

  1. 1. wannes.deloore zei, op zondag 26 juni 2005 om 23u29:

    links from Technorati [IMG Take the MIT Weblog Survey] ViaMichelhierbij uitgekomen… ‘k Ben wel es benieuwd…

  2. 2. Stijn zei, op maandag 27 juni 2005 om 10u30:

    Vreemd? Vind ik niets vreemd aan. Bij een telefoon moet je je opdringen aan de ander om de tijd te nemen om te spreken, tegelijkertijd. Met een e-mail biedt je iets aan om te lezen wanneer de ander er tijd voor kan vrijmaken!

  3. 3. wannes.deloore: 06/01/2005 - 06/30/2005 zei, op dinsdag 29 augustus 2006 om 19u02:

    [...] posted by wannes at 7:06 AM postCount(’111984914482526856′); Comments | postCountTB(’111984914482526856′); Trackback    Via Michel hierbij uitgekomen…’k Ben wel es benieuwd… [...]

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Verslag

Volgende entry: Leve Google

» homepagina, archief

Vriendjes

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.