Ik had sinds vorige maand een geveltuin, maar de blauweregen heeft er nooit echt goed uitgezien: vanaf dag twee hingen de blaadjes naar beneden ondanks genoeg water geven, en het ging met de dag minder en minder goed. Dit was de toestand vorige week:

De plant linksonderaan is kapot omdat er een onverlaat gewoon op heeft gestampt, maar de blauweregen ziet er dus echt doodgaande uit.

Ik een mail gestuurd naar de Geveltuinbrigade met de vraag of het kan dat die wisteria gewoon nooit ‘gepakt’ heeft. Antwoord: heeft echt wel veel water nodig, en het was zeer droog, wacht nog een week of twee en als het dan nog niet goed is, komen we een nieuwe zetten.

Ik was daar al verbaasd over.

Maar dan kwam ik gisterenavond, vijf dagen later, mijn deur uit, en kijk nu:

Kijk nu, een nieuwe plant! Zonder dat ik erom gevraagd had (en ik was trouwens helemaal bereid om er zélf een nieuwe te kopen als de andere het niet zou halen).

Leve de Gevelbrigade!



Reacties

Zeg uw gedacht

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.