Familie

Mijn madam is ervandoor. Uit aan het gaan.

‘t Is proper.

Ik zit thuis alleen met de kinderen, pauvre de moi.

Normaal gezien, met onze drie koters, is dat geen enkel probleem: beetje spelen, aan tafel, eten in hun hoofd krijgen, nog wat spelen, een kwartiertje televisie kijken, kleren uit, Jan een nieuwe pamper, pijama’s aan, Jan naar bed, nog een kwartiertje televisie, verhaaltje, Louis naar bed, Zelie in haar dagboek schrijven en/of in een werkboekje werken en/of huiswerk maken, naar bed, opgelost.

Iets minder gemakkelijk vanavond: Jan zijn tuut en zijn beer, onvindbaar.

Ik wou dat ik kon zeggen dat hij er relatief rustig bij gebleven is, terwijl ik het halve huis ondersteboven gezet heb om het nodige te vinden. Het stond me bij dat Sandra die dingen meestal ‘s morgens op de ongestreken was onder de trap legt, maar daar was dus niets te vinden.

Un fichu quart d’heure, ik moet het u niet zeggen. Uiteindelijk heb ik Jan een andere beer gegeven, en een oud zuigdinges dat nog in een schuif lag beneden. En is hij alsnog in slaap geraakt, het dutsken.

Enfin, Sandra zal er morgen verzekers een heel andere draai aan geven, maar ‘t is gewoon on-ver-ant-woord, mij ziek achter te laten met drie kinderen, waarvan één zonder troostmiddelen whatsoever en met een vuile pamper. Een schande meneer.

update wat blijkt? “iemand”, ik ga geen namen noemen, had beer en zuigmathilde in de auto laten liggen. Ha! Wat zeg ik? Ik herhaal: Ha!kinderen

Elders over misschien hetzelfde

5 commentaren op “Familie”

  1. 1. babsie zei, op vrijdag 9 december 2005 om 00u28:

    inderdaad on-ver-ant-woord, meneer! ;-)
    een schande.

  2. 2. Laurens zei, op vrijdag 9 december 2005 om 01u13:

    Dan staat ge daar, in een vuil huis, met vuile kleren, zonder eten en met een blijtend kind op uw arm, terwijl zij met haar baas ligt te vogelen. Loser! En gij zijt een hoer!

  3. 3. Michel Vuijlsteke zei, op vrijdag 9 december 2005 om 01u34:

    Oei, haar baas is mijn vader.

    :D

  4. 4. sandra zei, op vrijdag 9 december 2005 om 10u18:

    @ Laurens (en Michel): het blijft tenminste in de familie :)

  5. 5. San’s Weblog » Blog Archive » avondje uit zei, op vrijdag 9 december 2005 om 19u23:

    [...] Blijkbaar was er dus een drama toen Michel Jan in zijn bed moest krijgen … of tenminste dat was toch zijn versie toen ik thuis kwam. Jan zou zeker een uur geweend hebben zonder tuut en beer en uiteindelijk van uitputting in slaap zijn gevallen. [...]

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: links for 2005-12-08

Volgende entry: Open Source, bah

» homepagina, archief

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.