De beurt aan onze groep.

De beurt aan onze groep. Begint met een disclaimer: dat we over inhoud gepraat hebben en dat dat heel erg moeilijk is zonder over de doelgroep te spreken.

Gefocused op member associations en wat die willen van de website. Allerlei zeer specifieke dingen, position papers en dergelijke. En qua functionaliteit mijn suggestie van centrale functies gelijk een winkel en zo die centraal zouden kunnen zitten.

Eigenlijk hebben we niet veel gedaan in dat comité. En dan zit je in zo’n plenum gewoon dingen uit te vinden natuurlijk al er vragen zijn. Zucht. Nu is er iemand uit het publiek de spreker aan het tegenspreken, terwijl die alletwee in dezelfde groep zaten. Zucht.

Ik begin redelijk zwaar hoofdpijn te krijgen hier trouwens.

Laat een reactie achter

Zeg uw gedacht

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.