Petite plage commerciale

Qua sympathieke reactie kan het tellen: in plaats van nijdig te reageren, weet Steven, de meneer van het bedrijf dat de reclame doet voor Tiny op de boerderij (spelletje voor Nintendo DS dat, lees ik, behoorlijk goeie reviews moet gekregen hebben), me e-mailsgewijs te zeggen dat er een Tiny op de boerderij klaar ligt voor de meeste grappige bewerking van een Tiny-cover (zoals deze).

Doen, en een comment laten alhier, denk ik zo. Gratis dingen krijgen is altijd wijs.

3 commentaren op “Petite plage commerciale”

  1. 1. Spelerei zei, op donderdag 20 december 2007 om 13u10:

    links from TechnoratiZiezo, zo kan het ook.Leutig Of hier

  2. 2. houbi.com / blog » Tiny op de boerderij, hiero! zei, op donderdag 20 december 2007 om 16u33:

    [...] De uitgeverij van het spel “Tiny op de boerderij” (voor Nintendo DS) pikt erop in. De leukste bewerking krijgt een exemplaar van het [...]

  3. 3. boerderij spelletje resultaten op Vinden.be zei, op woensdag 20 juli 2011 om 14u52:

    [...] pagina'sMeer van deze site Petite plage commerciale — Michel Vuijlsteke's Weblog Tales of Drudgery and Boredom – altijd al een dagboek willen bijhouden. Vanalles doet voorTiny op [...]

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry:

Volgende entry:

» homepagina, archief

Vriendjes

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.