Antidote administered

Het beste tegengif tegen iets duurs willen kopen: iets minder duurs kopen. Zo. Bij deze dus, dit hier zit in mijn boodschappentas.

Demo:

Uitleg:

Epic win, mijn gedacht.

Oh, euh, uiteraard: ‘t is voor de kinderen! Voor de kinderen! Die zitten in de muziekschool allemaal, allez, toch één ervan, allez, ze doet toch van muziek!

Elders over misschien hetzelfde

6 commentaren op “Antidote administered”

  1. 1. Marnik zei, op woensdag 27 februari 2008 om 01u39:

    Doet me een beetje aan de reactable (http://en.wikipedia.org/wiki/ReacTable, check onderaan de youtube videos) denken. Vet.

  2. 2. jim zei, op woensdag 27 februari 2008 om 10u21:

    Machtig! En waar heb je die gekocht, want op de KORG site zijn ze hun retailer list aan het bijwerken.

  3. 3. Luc V. zei, op woensdag 27 februari 2008 om 12u04:

    ‘t Is een klassieker bij marketing : de mensen hebben de neiging om steeds het minder dure te kopen. Daarom zal je vaak 3 versies van een product hebben : een basismodel, een midden-model en een “luxe”-model (en minder vaak 2 versies). Dat laatste wordt eigenlijk alleen maar aangeboden om het midden-model beter te laten verkopen. Anders zouden de klanten vooral voor de basis-versie gaan, en het midden-model laten staan wegens relatief te duur.

  4. 4. sed zei, op woensdag 27 februari 2008 om 14u46:

    Vet, spijtig dat ik mij net mijn goedkope drumcomputer heb gekocht.

  5. 5. CosmicD zei, op woensdag 27 februari 2008 om 18u46:

    Ma lol Michel :) PLezant eh,

    *Geeft een brufen tegen de aankomende koppijn*

  6. 6. CosmicD zei, op woensdag 27 februari 2008 om 18u49:

    Je vindt ook die kaospad terug op duurdere korg synthesisers hoor , maar dit is nu echt zo iets tof om muziek te leren “ontdekken” en eigenlijk ook wat absoluut gehoor te leren stimuleren zonder dat je echt een toonschaal hebt om je op te baseren :).

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Hebzucht

Volgende entry: Voorbij!

» homepagina, archief

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.