Poke, prod, ungh

Daarjuist naar de dokter van de verzekering geweest: ik heb pijn op plaatsen waarvan ik niet eens wist dat ik ze had. En de dokter zegt dat het verloop van mijn rug abnormaal is.

Goody.

Elders over misschien hetzelfde

Eén commentaar op “Poke, prod, ungh”

  1. 1. Vince zei, op donderdag 2 september 2004 om 14u03:

    Het zal dus een geloop worden naar andere dokters….

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Noo ant improoft

Volgende entry: Neem mijn geld!

» homepagina, archief

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.