Moe

Pff. Het is nekeer zo, en het is nekeer anders.

Vergadering Gentblogt geweest vandaag, en ‘t is al beter geweest. Lang verhaal kort: de reclameregieën dezer wereld zullen misschien content zijn, en ik voel mij een beetje leeg.

Afijn. Per aspera ad astra, gelijk ze zeggen, zeker?

Elders over misschien hetzelfde

4 commentaren op “Moe”

  1. 1. Huug zei, op dinsdag 1 april 2008 om 07u59:

    Dat van Adhese zal een vette vis blijken, mag ik hopen.

  2. 2. sven zei, op dinsdag 1 april 2008 om 11u46:

    Vulpes pilum mutat, non mores

  3. 3. Els zei, op dinsdag 1 april 2008 om 13u13:

    Komt wel goed..niet te veel van aantrekken.

  4. 4. Gepaste reactie. zei, op dinsdag 1 april 2008 om 13u38:

    [...] is op de redactievergadering, en waarover Michel misschien iets discreter had kunnen zijn op zog.org, no hard feelings, maar soit, moet ik toch ook vaststellen dat het soms zwaar is: nu alweer [...]

Zeg uw gedacht

Je kan deze HTML-tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> . Ook zo'n beeldje naast uw naam? Rep u naar Gravatar.com!

Navigatie

Vorige entry: Rechtsstaat, schmechtsstaat

Volgende entry: Migratie?

» homepagina, archief

<insert standard disclaimer>

Alles wat hier staat is mijn eigen opinie. Het wordt niet nagelezen of goedgekeurd door mijn werkgever voor het on-line komt, en ik bied geen enkele garantie voor kwaliteit of correctheid.

Mijn werkgever is het niet noodzakelijk eens met wat ik schrijf, en het spreekt vanzelf dat hij dan ook op geen enkele wijze aansprakelijk kan zijn voor wat ik hier publiceer.